Menü

Čo je potrebné vedieť pri nakupovaní


Kvalita
Pneumatiky a disky, ktoré sú zobrazené na internetovej stránke, pochádzajú zo západnej Európy a pred predajom je každý produkt viackrát kontrolovaný.
Po tom, čo sú pneumatiky dovezené do nášho skladu, riadne ich prekontrolujeme, triedime a meriame hĺbku profilu vo viacerých miestach. Na predaj ponúkame len produkty, ktoré sú nepoškodené a bez akýchkoľvek iných vád. Čo sa týka hĺbky profilu, všetky pneumatiky meriame na viacerých miestach a získané údaje presne uvádzame. Odklon od zverejnených údajov na ktoromkoľvek bode pneumatiky je možný v rozsahu max +/- 0,5mm.

Nakupovanie
Nakupovať prostredníctvom našej internetovej stránky je možné zaslaním formulára objednávky. Následne sa náš zamestnanec spojí s kupujúcim buď telefonicky alebo formou e-mailu v záujme toho, aby sa dohodli podrobnosti platby a dopravy.

Garancie
Po zakúpení dávame na každý použitý produkt garanciu spätného odkúpenia, a to až do jeho namontovania, ale najviac v trvaní 7 dní, a to v prípade, ak sa na produkte vyskytne chyba alebo poškodenie (napr. pretrhnutie kordu).
Garancia spätného odkúpenia sa vzťahuje na spätné uhradenie úplnej ceny produktu a na úhradu nákladov spojených s prepravou tam a späť realizovanou v našej réžii, avšak nepatrí sem úhrada nákladov na montáž a iných súvisiacich nákladov.

V prípade zadania chybných rozmerov produkt neodkúpime späť.

Platba
Zaplatiť za produkty je možné jedným z nižšie uvedených spôsobov.
1. Dobierkou
Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi kuriérskej služby.
2. V hotovosti pri osobnom odbere tovaru
Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru na odbernom mieste na našich prevádzkach
Kontakt
Jazdenepneu.com
Naše prevádzky
Budapest - 1097, Könyves K. krt 12-14. Nákupné centrum Lurdy Ház - Maďarsko
Barion
Distribúcia značiek
Achilles Aeolus Annaite APLUS Apollo Avon Barum Bfgoodrich Bridgestone Cachland Catchgre Ceat ChengShin Continental Cooper Dayton Debica Dunlop EP Tyre Falken Firemax Firestone Fortune Fulda General Gislaved Goodyear Gremax GRIPMAX GT Radial Habilead Hankook Hifly Imperial Infinity Interstate Kings Tyre Kingstar Kleber Kormoran Kumho Laufenn Ling Long Linglong MALHOTRA Matador Maxtrek Mazzini Metzeler Michelin Nokian Nordexx Novex Ovation Petlas Pirelli Platin Pneumant POINT S PREMIORRI Radar RAPID Riken Sava SEIBERLING Semperit Sportiva Star Performer STRIAL Taurus Tomket Torque Toyo Tracmax Triangle Tristar Uniroyal Vee Rubber Viking Vredestein Wanli Windforce Yokohama

Na našej stránke nájdete zimné aj letné pneumatiky s rozmermi, ktoré vyhovujú vášmu automobilu. Vaše auto vybavte vždy pneumatikami, ktoré zodpovedajú danému ročnému obdobiu, v zime používajte zimné pneumatiky, v lete zas letné pneumatiky. V našej ponuke nájdete pneumatiky, zimné pneumatiky, letné pneumatiky, hliníkové disky, oceľové disky, pneumatiky, letné pneumatiky a zimné pneumatiky za akciové ceny, lacné pneumatiky, použité pneumatiky a použité hliníkové disky, resp. oceľové disky.
  © 2019 - Všetky práva vyhradené